Aktualne wydarzenia


Kurs Umiejętności Interpersonalnych i Podstaw Pomagania

Zaczynamy rekrutację! Warsztaty rozpoczną się 23 listopada 2023 r. i będzie to 34. edycja naszego Kursu!

Kurs daje uczestnikom możliwość poznania unikalności i użyteczności podejścia Gestalt w praktyce, poprzez twórcze doświadczenie w kontakcie z innymi, odkrywania swoich wzorów zachowań interpersonalnych i własnego, indywidualnego stylu wchodzenia w kontakt. Uczestnicy znajdą okazje do poznawania siebie w nowych sytuacjach i w różnych obszarach istnienia: fizycznym, emocjonalnym, racjonalnym i relacyjnym, a dzięki temu rozwoju w kierunku pełnego uczestniczenia w życiu poprzez świadomość, kontakt, odpowiedzialność, wybór.

Szkoła Counsellingu Gestalt

W październiku 2023 rozpoczynamy 15 edycję!

Szkoła Counsellingu Gestalt jest kompleksowym szkoleniem, umożliwiającym zdobycie wiedzy i rozwinięcie praktycznych umiejętności pomagania w oparciu o założenia terapii Gestalt. Program Szkoły zawiera wiedzę o teorii i zasadach terapii Gestalt oraz o podstawowych założeniach psychologii humanistycznej. Zawiera także elementy psychologii rozwojowej, społecznej i psychopatologii w wymiarze niezbędnym dla praktyki counsellora w podejściu Gestalt.

Kolejna edycja Szkoły Counsellingu Gestalt rozpocznie się jesienią 2024 roku – dołącz do listy zainteresowanych. Zgłoszenia przyjmujemy mailowo na adres gestalt@haller.krakow.plObozy Gestalt

Letnie Obozy Gestalt dobiegły końca. Już niedługo ogłosimy terminy zimowisk. Jeśli nie chcesz przegapić informacji o starcie zapisów zapisz się na listę zainteresowanych. Wyślij wiadomość na gestalt@haller.krakow.pl aby otrzymać maila z terminami obozów zimowych.