Aktualne wydarzenia

Lato 2024

Znamy już terminy i lokalizacje letnich Obozów. W tym roku zdecydowalismy sie na zmianę ośrodków. Pożegnaliśmy Hostel Jurajski w Domaniewicach gdzie spędziliśmy kilka ostatnich lat – łezka w oku się kręci. Jednak idzie nowe, więc i my poszukaliśmy dla Was nowych miejsc, nowych okolic, z możliwością częstszych kąpieli.

Zatem w 2024 roku zapraszamy dzieci i młodzież na 3 turnusy (dowiedz się więcej).


Rozwijamy się!

Od niedawna nasza siedziba znajduje się w nowym miejscu – przy ulicy Wiejskiej 5 w Krakowie. Nowy lokal daje nam nowe możliwości, a przestrzeni mamy wystarczająco dużo, by się nią podzielić.

Jeśli pracujesz z ludźmi i potrzebujesz przyjaznej, w pełni przystosowanej przestrzeni do przyjmowania Klientów, zapoznaj się z naszą ofertą gabinetów na wynajem w Krakowie.

Do dyspozycji oddajemy 3 gabinety oraz dwie sale warsztatowe w świeżo wyremontowanym budynku, w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły oferty oraz warunki wynajmu znajdziesz w zakładce WYNAJEM.

gabinet na wynajem w Krakowie

Kurs Umiejętności Interpersonalnych i Podstaw Pomagania

23 listopada 2023r rozpoczęła się 34. Edycja Kursu.

Kurs daje uczestnikom możliwość poznania unikalności i użyteczności podejścia Gestalt w praktyce, poprzez twórcze doświadczenie w kontakcie z innymi, odkrywania swoich wzorów zachowań interpersonalnych i własnego, indywidualnego stylu wchodzenia w kontakt. Uczestnicy znajdą okazje do poznawania siebie w nowych sytuacjach i w różnych obszarach istnienia: fizycznym, emocjonalnym, racjonalnym i relacyjnym, a dzięki temu rozwoju w kierunku pełnego uczestniczenia w życiu poprzez świadomość, kontakt, odpowiedzialność, wybór.

Jeśli chcesz wziąć udział w kolejnej Edycji, poinformuj nas o tym wysyłając maila na adres gestalt@haller.krakow.pl – wpiszemy Cię na listę zainteresowanych i poinformujemy o starcie rekrutacji.

Szkoła Counsellingu Gestalt

W październiku 2023 rozpoczęła się 15 edycja Szkoły Counsellingu Gestalt!

Szkoła Counsellingu Gestalt jest kompleksowym szkoleniem, umożliwiającym zdobycie wiedzy i rozwinięcie praktycznych umiejętności pomagania w oparciu o założenia terapii Gestalt. Program Szkoły zawiera wiedzę o teorii i zasadach terapii Gestalt oraz o podstawowych założeniach psychologii humanistycznej. Zawiera także elementy psychologii rozwojowej, społecznej i psychopatologii w wymiarze niezbędnym dla praktyki counsellora w podejściu Gestalt.

Kolejna edycja Szkoły Counsellingu Gestalt rozpocznie się jesienią 2024 roku – dołącz do listy zainteresowanych. Zgłoszenia przyjmujemy mailowo na adres gestalt@haller.krakow.pl